Pressiteade: Võrumaal toodetavad Magnetteraapilised Sõrmused noorendavad organismi!

Võrumaa väiketootja on turule tulnud eluiga pikendavate sõrmuste, käe- ja jalavõrudega, mis kujutavad endast sõrmede ja varvaste külge kinnitatavaid neodüümmagneteid.

Sõrmuste toimemehhanism seisneb magnetismis, mis aktiveerib veremolekulide magnetilisi ja elektrilisi impulsse. Lõpptulemusena saavad keharakud end uuendada vananemisest kiiremini. Tulemuseks ongi keha noorenemine.

"Sõrmuste toimel on uni palju parem, unenäod ilusamad, värvilised ja ruumilised," ütles magnetsõrmuseid tootev Argo Vilberg. "Hommikul ärkab sõrmuste kandja kuni kaks tundi varem ja päeva alguses pole vaja end esimese asjana kohviga käima tõmmata."

"Sõrmuseid tuleb kanda öösiti, kuna päeval jäävad nad olmetarvikute, näiteks kahvlite ja nugade külge kinni," selgitas Vilberg.

Magnetsõrmused kinnitatakse väikestele sõrmedele ja kõigile varvastele. Üks magnet tuleb panna sõrme peale ja teine sõrme alla. Sama moodi toimivad need ka varvastel. Seejuures on tähtis, et sõrmused on sõrmes ja varvastel õigetpidi, sest valepidi paigutatud sõrmused mõjuvad tervisele halvasti.

"Kahe päevaga võib nii haigeks jääda, et ei saa voodist välja," selgitas Vilberg valesti paigutatud sõrmuste tagajärgi. Vilberg lisas, et õigesti kantud sõrmuste puhul piisab vaid kuuetunnisest unest, et öösel täielikult välja puhata.

Magnetsõrmuste idee pärineb USA leiutaja Alex Chiu käest, kes katsetas magnetite mõju inimkehale ja leidis, et neodüümmagnetid mõjuvad organismile noorendavalt. Chiu asetas magneteid igale poole keha peale, kuni sõrmede peale pannes jäi keha haigeks. Kui Chiu aga magnetid ümber keeras, paranes keha jälle kiirelt. Lisaks avastas Chiu hiljem, et magnetid toimivad ka varvaste peal.

Hiina meditsiini järgi on väikese sõrmede peal südameenergia meridiaan, mis hakkab tootma lisaenergiat, kui seda õigesti pealepandud magnetitega aktiveerida.

Rohkem infot:

Eesti kogemused:
https://www.facebook.com/groups/1512733205716183/

USA kogemused:
http://www.softpro.ee/sormused/Veebitolge_est.pdf

Algne info USA-st
http://www.alexchiu.com/

Naturaalsest nahast sõrmuste fotod:
http://www.softpro.ee/sormused/